Адвокат по поверненню водійських прав (Ст. 124 КУпАП, ст. 130 КУпАП)

Дані статті передбачають під собою позбавлення прав, але кожна з них на різні терміни. У практиці вони зустрічаються дуже часто і на них складається протокол про адміністративне правопорушення, який виносить працівник патрульної поліції України.

Розглянемо їх нижче як вони звучать:

Ст. 124 КУпАП, Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна.

Ст. 124 КУпАП тягне за собою накладення штрафу в 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення прав від 6 місяців до 1 року.

Дану статтю часто виносять при ДТП і складають протокол, на думку поліції на винну сторону. Плюсом даної статті є те, що матеріали правопорушення передаються в суд в якому можна довести Вашу невинність. Також якщо суд першої інстанції не винесе рішення про Вашу невинуватість, дану постанову можна оскаржити до Апеляційного суду. Тобто Ваш протокол, це не остання інстанція і водійське посвідчення (права) ще можна повернути, але тільки потрібно правильно користуватися своїми правами дані Вам Конституцією України та Законами України, або звернутися за допомогою до Адвокату по поверненню водійських прав (ст. 124 КУпАП , ст. 130 КУпАП), бажано тоді, коли ще збираються складати протокол.

Ст. 130 КУпАП, керування транспортними засоби або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Залежно від частини цієї статті покарання, яке передбачено це позбавлення прав від 1 року + штраф від 10200 грн. (Від 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Даною статтею дуже любили користуватися старі Даїшники, а тепер і поліція переймає цей досвід. Справа вся в тому, що це дуже серйозне покарання при ч.1 ст.130 КУпАП позбавлення прав на 1 рік + 10200 грн. штрафу. Звичайно держава бориться з п’яними на дорогах, але найчастіше на цьому тлі паразитує поліція, яка підозрюючи Вас в алкогольному або в наркотичному сп’янінні не маючи на це підстав, вимагає у водіїв гроші, а саме 10200 грн. і не позбавляє прав на 1 рік. Або коли ви поспішаєте і співробітник поліції складає на Вас протокол і ви з надією про те, що оскаржите його в суді або думаючи що там невеликий штраф оплатите його і все, втрачаєте і прав і грошей.

Також бувають випадки, коли людина випивша сіла за кермо свого транспортного засобу без мети пересуватися на ньому, або присіла в автомобіль щоб завести і погрітися в ньому, або спав у автомобілі випивший але не їхав на ньому. А в цей час підходить поліція і починає складати протокол по ст. 130 КУпАП. Що тоді в цьому випадку робити Вам, адже Ви не їхали, а штраф колосальний. Наведемо приклад з практики який трапився з нашим клієнтом.

По-перше, ми ніколи не рекомендуємо йти в суд непідготовленими, а також без адвоката який знає судовий процес.

У нашому випадку клієнт пішов сам в суд з надією на те що його почують і повірять йому на слово. Але суд першої інстанції визнав його винним і позбавив людину прав на 1 рік зі штрафом в 10200грн.

Ось наводимо дану постанову суду першої інстанції:

Після того як суд першої інстанції виніс постанову про позбавлення прав і стягнення такого великого штрафу, клієнт звернувся до нас за допомогою. Наш адвокат у скорочений термін склав апеляційну скаргу, знайшов докази по справі про його невинуватість і виграв суд. І людину не позбавили водійських прав, які так необхідні в нашому світі для роботи і заробітку коштів для своїх сімей.

Ось наводимо дану постанову Апеляційного суду:

Намагайтеся не потрапляти в такі неприємності, дотримуйтесь правил дорожнього руху і будьте уважні на дорогах, але якщо так сталося, що на Вас склали протокол про адміністративне правопорушення, наша Вам порада зверніться до Адвоката для захисту Ваших прав.

З повагою, АО «АдвокатГруп Україна»

Послуги адвоката по поверненню водійських прав:

Юридична консультація от 200 грн
Повний супровід справи по поверненню прав 3000 грн
При заключенні договору консультація Безкоштовна
Звернутися